Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KO Hack İçin 400 Dolarlık Programın 3 gün demosu cenix.exe

YazarMesaj
hacked
MASTER
MASTER
hacked

KO Hack İçin 400 Dolarlık Programın 3 gün demosu cenix.exe Empty
MesajKonu: KO Hack İçin 400 Dolarlık Programın 3 gün demosu cenix.exe   KO Hack İçin 400 Dolarlık Programın 3 gün demosu cenix.exe EmptyPaz Mart 09, 2008 5:17 am

--------------------------------------------------------------------------------

Knight Online Hacklemek isteyenler buraya..Bu 400 Dolarlık programın 3 gün demosunu bulduğum için çok mutlu oldum ve bunu hemen sizlerle paylaşmak istedim.Mesaj ve konu sayım az olablir çünkü bu siteye yeni üye oldum ve bu çağ açıçak programı sizlerle paylaşmak istedim...Program Rus Yapımıdır ve her hack programı olduğu gibi anti virus programı bu dosyayı trojen olarak algılayacaktır bunu hack ile uğraşan arkadaşlarım bilir.Önceliklle bu programı kurmak için anti virus programınız kapatmanız gerekir programı kurduktan sonra anti virus programınızı yeniden açabilirsiniz.Programın kurulumu çok basit aşağıda hem dosyam.net hemde rapidshare den indirebiliceğiniz linkler verilmiştir..Programın içinde 3 dosya ve clienti bulunmaktadır.Clienti tıkladıktan sonra aşağıdaki sayfa bölümüne www.knightonlineworld.com yazın çünkü bu Rus yapımı program sitelerin açığını bulup sizlere o gün girilen ve charları göstermektedir.Unutmayın her charı değil sadece site açık verdiği zamn girlen charları gösterecektir.Program charların sadece şifrelerini vermektedir gizli sorularını yada msn adreslerini vermez.Ve Knight Online sitesi günde en az 4 kere açık veren bir sitedir çünkü günde onlarca saldırıya uğramaktadır.Neyse KO nun resmi sitesini yazdıktan sonra tek yapacağınız şey üstteki play tuşuna basmaktır. Bazen 4 saat sürceği gibi bazen ise 2 dakikada gelir. Bu tamamen sizin şansınız...
Kolay Gelsin

İşte Rapidshare http://rapidshare.com/files/84733775/Cenix.rar.html
İndiremeyenlere Dosyam.net http://uploaded.to/?id=gvoqya

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-