Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sro Server List Programına Dikkat!!!!!

YazarMesaj
gundi002
OPERATÖR
OPERATÖR
gundi002

Sro Server List Programına Dikkat!!!!! Empty
MesajKonu: Sro Server List Programına Dikkat!!!!!   Sro Server List Programına Dikkat!!!!! EmptySalı Mart 11, 2008 12:37 am

Oncelikle Sakin olun...
arkadaslar yanlıs duymadınız ne yazikki backdoor var,bulmam biraz gec oldu ama soyleyeyim sro server listi calısırdıgınız anda bilgisayardaki system32 klasorunun icinde ntos.exe adlı bir sistem dosyasına virus-trojan bulastırılarak bir backdoor yani arka kapı açıyor...Bakın server listte virus yok sadece bir komut satırı var ve bu bir virus olarak algılanmıyor.Tamamen ustun bir zeka ürünü.
Bu arka kapı(Back door) ile neler oluyor...Anlayacagınız turde
yazıyorum..
1.bilgisayardaki verilere ulaşma imkanı-her turlusune-
2.silkroaddaki saglam charları hackleme imkanı
3.BANKA SİFRELERİNİ HACKLEME(herhangi birinizin banka hesabı çalınarak bu banka hesabı uzerinden istedigini yapma imkanı yani hesabınızın boşaltılması..

Nedir bu Ntos.exe? ....
NTos.exe bir network iletişim hizmetidir windows tabanında internet yani kısacası network işlemleri bu servis ile sağlanır.Teknik olarak bu servisi istediginiz gibi oynatmayı becerebilirsenizneler oalcagını siz dusunun.

Tekrar uyarıyorum ....Dikkatli olun backdoor vardır..Szi oyun oynuyorken ara planda neler oldugunu bilemezsiniz.Charlarınızı riske atmayın...
bu programı yapan insan baştan herşeyi düşünmüş ve şu an kaç tane silkroad account bilgisinin elinde olacagını tahmin etmek bile istemiyorum ayriyeten bu backdoor ile serverlist i kullanıp internetten alışveriş yapanlar da cok tehlikeli durumda çünkü taramalarımda bu backdoor un banka bilgilerini çalma ozelligi oldugunu ogrendim...

Bence.. bu programı kullananlar için...

ŞİFRELERİNİZİ VEYA ACCOUNT İSİMLERİNİZİ ACİLEN DEĞİŞTİRİN !!! BU ÇOK ZOR BİRŞEY OLMASA GEREK.AKSİ TAKTİRDE ZARAR GOREBİLİRSİNİZ.
Dikkat ederseniz srosuz programı çalıştırınca bi şey olmuyo aynı trojanlı bi program gibi ama bunu anti virüsler trojan oalrak algılamıyo

Sro Server List Programına Dikkat!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Golden FTP Server Pro 2.52 Remote Buffer Overflow Exploit
» MS Exchange Server Remote Code Execution Exploit (MS05-021)