Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Wep site tasarımı hakkında hiç birşey bilmeyenler için

YazarMesaj
hewal634
WEP MASTER
WEP MASTER
hewal634

Erkek

Wep site tasarımı hakkında hiç birşey bilmeyenler için Empty
MesajKonu: Wep site tasarımı hakkında hiç birşey bilmeyenler için   Wep site tasarımı hakkında hiç birşey bilmeyenler için EmptyPerş. Mart 13, 2008 6:40 am

Arkadaşlar bu site tasarımcaları bilgi veriyorlar iyi güzelde hep terimleri kendileri bildikleri için biz okusakta birşey anlamıyoruz bu olayı anadan doğma tüm çıplaklığıyla anlatan bir konu açmak istedim. Lütfen bildiklerinizi jargon kullanmadan anlatırsanız sevinirim. Bir önceki konularda html kodları vermişler bu html kodlarını bir not defterine kopyalıyıp uzantısını .html olarak kayıt ettiğimizi kimse söylemiyor bunu bilmedikten sonra siz kodları verseniz bu hiç bişey ifade etmez. Onun için en baştan noktasından virgülüne kadar anlatılmasına sevinirim.... Bende birşey bilmiyorum kendimi daha yeni atadım öğrendiklerimi buraya atıcam sizde atarsanız sevinirim... kolay gelsin.. Mantık olarak olayın en başından şu domain makinelerinden başlarsak iyi olur diye düşünüyorum, ama araştırdıkça bu düşüncem değişebilir bilmiyorum sizi bilgilendiricem
http://infazci27.tr.gg

Wep site tasarımı hakkında hiç birşey bilmeyenler için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vbulletin icin lisans satin alma