Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Moda Boş gezenin takım elbiseli kalfası

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Moda Boş gezenin takım elbiseli kalfası Empty
MesajKonu: Moda Boş gezenin takım elbiseli kalfası   Moda Boş gezenin takım elbiseli kalfası EmptyPtsi Mart 03, 2008 11:43 pm

Modacılar boşuna uğraşıyor, Ankara'da yeni bir moda türedi, 7 gün 24 saat takım elbiseli dolaşan apaçiler. Aslında Apaçilik te zor iş, 24 saat yapacak iş yok güç yok, o kafe senin bu bar benim dolaşacak, kız kesecek, arabayla tur atacak çok ama çok zor bir meslek. Bu Apaçiler olmasa ekonomi çöker. Hoş kimi apaçide para var kimisinde yok. Olana bir şey demiyoruz paran varsa ister çalış ister gez, kime ne? Ama diğerleri kene gibi bi şey, cep delik cepken delik yamanacak garson peşindeler. Garson ve güvenlikçilerin başyağcıları, "Ağabey nassın, mucck mucck yalap şalap" Abi benim araba bakımda arkadaşla geldik, abi benim cüzdan evde kalmış yarın veriyim. En bombası bu " Kızlar ben şimdi burda hesabı veriyorum çıkınca Alman usulü siz bana geri ödersiniz" Boşuna tükenmemiş Kızılderililerin soyu.

Moda Boş gezenin takım elbiseli kalfası
1 sayfadaki 1 sayfası